Tabela bundesligi 2020/2021
1.RasenBallsport Lipsk1123924
2.Bayern Monachium10341623
3.Bayer Leverkusen1019922
4.VfL Wolfsburg11181121
5.Borussia Dortmund11231519
6.VfB Stuttgart11241717
7.Borussia Mönchengladbach11201717
8.1.FC Union Berlin10221416
9.Eintracht Frankfurt11161913
10.TSG 1899 Hoffenheim10181712
11.Hertha BSC Berlin11192012
12.FC Augsburg10121512
13.Werder Bremen11141911
14.SC Freiburg11142211
15.1.FC Köln11131710
16.Arminia Bielefeld118227
17.Mainz 051112255
18.Schalke 04 Gelsenkirchen106313
11. kolejka Bundesligi
Wolfsburg2:1Eintracht F.
M'gladbach1:1Hertha Berlin
Borussia D.1:5Stuttgart
Freiburg2:0Arminia B.
Mainz 050:11. FC Köln
RB Leipzig2:0Werder B.
Union-:-Bayern M.
Augsburg-:-Schalke 04
Leverkusen-:-Hoffenheim
Popularne posty
11 kolejka: Wolfsburg - Eintracht Frankfurt 2:1 Do 76. minuty goście prowadzili w tym meczu 0-1. Niestety słaba końcówka w ich wykonaniu, dwa gole miejscowych i 3 punkty zostają na Volkswagen-Arena w Wolfsburgu.
Kompromitacja w Dortmundzie. Borussia pokonana przez Stuttgart Sensacja na Signal Iduna Park w Dortmundzie. Beniaminek ze Stuttgartu gromi Borussię 5-1 i zgarnia zasłużone 3 punkty. Czy to ostatni mecz szkoleniowca BVB Luciena Favrea?
MENU Strona główna Bundesliga Liga Mistrzów Liga Europy Puchar Niemiec
ROZGRYWKI Tabela Bundesligi Statystyki Wyniki Ligi Mistrzów Wyniki Ligi Europy Wyniki na żywo
SERWIS O serwisie Kontakt Znajdź nas na Facebooku Wymiana banerów Partnerzy serwisu
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 bundesliga24.pl